ICHTIS.FC
Forum Wspólnoty ICHTIS z Wrocławia

Pierdoły, czyli dyskusje swobodne - Powiedzieć DZIEKUJE :)

Marthi (Rut) - 05-06-06, 13:53
Temat postu: Powiedzieć DZIEKUJE :)
Tak ciagle chwale i chwale :)
Chcialabym podziekowac, bo tak zadko to robie :(
Bogu za historie mojego zycia, za to ze zawsze jest przy mnie nawet gdy ja "odwracam sie na pięcie"On wytrwale przy mnie jest i chce "burzyc moje mury!!"
Moim Rodzicom chce powiedziec Dziekuje za to ze wychowali mnie w religii katolickiej :) i tak "po swojemu" pokazywali mi Boga
Dziekuje mojemu siorowi Shak'owi za to ze nawet jak bardzo sie sprzeczamy i roznimy i w ogole uwazamy sie za calkowicie odmienne to wiem ze zawsze moge na nia liczyc :)
Dziekuje Robertowi bo obdarza mnie zaufaniem i pozwala mi czuc obecnosc takiego przyjaciela jak on :) i dziekuje za smsowe "calusy w nozke" by nie bolalo :P nie bolalo :*
Haniulkowi mojemu dziekuje za to ze jest przy mnie zawsze i kocha mnie taka niedoskonala :P i ja ja kocham ogromnie :przytul:
Siorkowi Muchomorkowi dziekuje za jej niesamowita osobe ,ktora zawsze wprowadza we mnie takie cieplo i dobro bo ona taka cudowna jest, Dziekuje Ci Siorku :)
Dziekuje <>< za to ze pokazujecie mi Boga , za wasze swiadectwo o nim!
:509:

Hania - 06-06-06, 08:26
Temat postu: Re: Powiedzieć DZIEKUJE :)
Marthi (Rut) napisał/a:
kocha mnie taka niedoskonala

no cóż jestem taka niedoskonała- nie da się ukryć :P

Ale na temat. Chciałam podziękować bardzo za życzenia w dniu wczorajszym- to było bardzo miłe, zwłaszcza jak stresowałam się przed trudnym kolem a tu smsy przychodziły porcjami. Dzięki :*

Marthi (Rut) - 08-06-06, 19:05

Dziękuje za slonce i wiosenna pogode :)
i za łzy... :)

Ania :) - 08-06-06, 21:18

Dziękuję za kwiatka :) :) :064:
Niesama - 08-06-06, 22:15

dziękuje tej pani co mi krew pobierała i co ma na imie jak moja siostra czyli Pani Lilianie;) że tylko mi dwa razy sie wbijała i nie poddała sie ,że moja krew nie leci i za odwage wkuwania sie coraz dalej....heh.. i za długie oglądanie moich rączek i szukanie odpowiedniej żyły i że tak pobrała,że nie zrobił mi sie znowu krwiak..uff i dziękuje że mi współczuła mówiąc: "oj biedna Pani jest, oj biedna" ;D
dziękuje słoneczkowi??słońcowi? słońcu?? chyba słońcu :) że dziś świeciło :629:

ZDOMNA - 08-06-06, 23:50

buahahahaha "słońcowi" BUAHAHAHHAHAHAHAHA
Ja dziekuje wiadomo Komu bo..ehh...Bo jest Wszechmogący i nie ma bata:)
No i za dzisiejszy dzien dziekuje:)

kisieL - 09-06-06, 11:00

A ja dziękuję za to, że wczoraj miałem na tyle siły, żeby nie ruszać komputera od 13.00 do dzisiaj do 9 rano ;) Udało mi się moje postanowienie :064:
Niesama - 11-06-06, 22:08

dziękuje br. Jarkowi za porannego batona i za stanie przy mnie aż go otworze i czekanie aż ugryze choć kawałek :D dziękuje mu za wieczorny rosół w blaszanym kubeczku, przyniesiony mi pod ......Kościół :hahaha: bo to było takie, że nie moge takie że :hahaha: i takie że aż ze wzruszenia :placze: hihi i dziękuje temu komuś kto zobił tego rosoła w sensie rosół bo był pyyyycha :rotfl:
prałat - 12-06-06, 13:15

DZIĘKUJĘ

Budzemu z zespołami Taniec Szkieletów i Trupia Czaszka za cudowną podróż muzyczną od krainy babci Anieli, króla dzwonek i damy wino poprzez poezję x. Józefa Baki aż do miejsca gdzie mieszkają puszyści misiowie i gdzie zjedli murzyna.

w zyciu nie byłem na lepszym czadowym secie

Pneumie, za to, że zagrali na koncercie kawałki ze wszystkich swoich czterech płyt (łącznie z tą co jeszcze nie jest wydana), Kikutowi za świadectwo i za to że zagrali czadowo "dragostea din tei" :D

Marthi (Rut) - 16-06-06, 12:28

Chcialabym bardzo podziekowac za moich PRZYJACIÓŁ!!!
bardzo dziekuje za Łukasza ,za jego sms o poooznej godzinie nocy :) za to ze mu zalezy :) za to ze nawet choc jest tak daaaaaleko to czuje ze jest blisko :P

Niesama - 17-06-06, 10:11

dziękuje moim burzowym wspieraczom, za smsy, które podtrzymaywały mnie w tą nocną burze :/
więc dziękuje:
mjemu siostrowi Filcowi za sms przed i po :D , Zdomowi za sms-wiersza :lol: , Iwasiucie też za wierszyk :lol: , Barankowi, mojej córeczce Ani M. że wspiera mamusie-choć powinnno być na odwrót, br.Rafałowi za życzenia odwagi :629: , Jagodzie, Seniorkowi za mądre wytłumaczenie burzy ze to tylko Pan Bóg mi robi zdjęcia :hahaha: niezłą cyfrówke ma Pan Bóg z taaaaaką lampą :629: już to widze, taki Pan Bog Z BIG aparatem i z tekstem" No, Niesama, uśmiech proszę" :lol:
dziekuje wam wszystkim :przytul: za pamięć, za wspieranie dzięki któremu mogę stawić czoła burzowi :607:

[ Dodano: 17-06-06, 11:38 ]
no i jeszcze będę dodziękowywać, więc jeszcze podziękowania dla Maćka za smsa sprawdzającego, czy żyje po burzy ;D

anka - 22-06-06, 10:39

a ja dziękuje Bogu za to, że was spotkałam kochana wspólnoto( tu największe podziękowania dla Boga i br. Rafała).
Dziękuję Zdomkowi za to, że jest (heh niezdążyłam tego powiedzieć wcześniej)
Dziękuje Baśce za długie granie na kocach
Dziękuję Gosi za sznurek :)
Dziękuję wszystkim animatorom, bo co by to było bez nich...
Dziękuję bratu Łukaszowi, bo trzyma nas wszystkich w jedności
Dziękuje panu Grzędzie...
Dziękuję Gąsieniowi, bo trzyma moją strone

tak to jest jak ktoś zrozumie wagę pewnego słowa i wejdzie na ten post :)
KOCHAM WAS

Niesama - 22-06-06, 10:54

dziękuje Br. Radkowi za wszystko :przytul: :przytul: :przytul:
dziękuje Seniorkowi i Gutkowi ,że chcieli po mnie przyjśc wczoraj, cobym w burze nie sama szła na spotkanie :przytul: i za odprowdzenie w burze, Gutkowi za opis działania mechanizmu burzy i instrukcje jak postępować ;D dziękuje Szrekusiowi mojemu, że trzymał mnie za rączke i ściskał dłoń, kiedy mooocno grzmiało :* dziękuje Siostrze za spojrzenia w moją strone w czasie grzmotów i głaskanie na odległość :) , Zdomkowi, za uspokojenie, ze piorun ne trafi we mnie :629: , Marcinkowi za filmiki :629: no i Zdomkowi i Marcnkowi za sygnałak w burze w tym samym czasie :064:
dziękuje EWIE-że była ze mną na poiltechnice i nie pozwoliła mi sie zgubić i mi pomagała i w ogole że była moim Aniołem Stróżem, bo bez niej, to ja nie wiem cobym sama zrobiła. Ewa, dziękuje strasznie mocno bardzo fest Tobie :*

Marthi (Rut) - 30-06-06, 23:09

Dziekuje Robertowi za dzis :P
Dziekuje Łukaszowi G <mojemu friendowi> za jego swietne sms :P
Dziekuje Haniulkowi za to ze jest przy mnie :*
Dziekuje Malej Ani :* za to ze sie nie zmienia :P
Dziekuje Kubantemu za obecnosc i sms :)
i .... Dziekuje ze jestem

Gość - 03-07-06, 13:11

Dziękuje Kasi z moich studiów za spacer po Ostrowie Tumskim o póżnej porze :*
Marthi (Rut) - 03-07-06, 23:40

Dziekuje baaaaaardzo Robertowi za dzisiejszy dzionek :D
Basia - 04-07-06, 23:43

Wiecie co... :p bo wczoraj minal dokladnie rok od tego jak po raz pierwszy przyszlam sobie na ichtisowa Eucharystie... :] :p ((ale ten czas leci :p a pamietam ten dzien jakby to bylo wczoraj :D )) i od tamtego lipcowego wieczoru ;) w moim zyciu wiele sie zmienilo ((na lepsze :p ))... i dlatego...

Dziekuje... :D :D :D

...przede wszystkim Panu Bogu ;) za to, ze postawil na mojej drodze taka wspaniala wspolnote... :p i dziekuje Mu za pewnosc, ze pomimo wielu burz w moim zyciu w koncu osiagne wymarzony brzeg... ;D

...Wam za otwarte i dobre serduszka ;D ;) ;D , za kazdy usmiech i za to, ze jestescie dla mnie ogromnym swiadectwem wiary... ((i musze sie przyznac, ze nie wyobrazam sobie zycia bez Was :p ))

...Br. Rafalowi :] za to, ze wtedy zgodzil sie, zebym pojechala z Wami na rekolekcje... bo w zasadzie to dzieki Niemu jestem teraz z Wami... :]

...Szopie, Lesiowi, Mackowi, Dzwonkowi za to, ze po prostu sa i moge na nich liczyc... :przytul: :przytul: :przytul: :przytul:

...i dziekuje tez za to, ze z kazdym nowym dniem w moim serduszku ;) jest coraz wiecej wiary, nadziei i milosci... :] :] :]

((to bylo tak w bardzo wielkim skrocie :p , ale jakbym chciala podziekowac wszystkim i za wszystko to ten post mialby co najmniej kilometr :p ))

Ntalka - 06-07-06, 13:51

dziekuję:
Asiulowi mojemu kochanemu żulkowi, co zawsze jest jak potrzeba:*i zawsze mi daje duzo jeść:P i nie przeszkadza jej jak zasypiam na jej kanapie w śrosku dnia:P
Lilowi,że mnie wspiera zw mych inteligentych zarazkowych strachach:)
Beatce- Basi, że zawsze taka wesolutka;)
Ziomkowi, że moim Ziomkiem jest:)
Forrestowi, że się nie poddaje
Animatorom, że są i są tacy, jacy są:)
Braciom obydwóm, za wszystko
Gosi Miśków, że taka kochana i lubi dzieci i niebieski kolor
Kasi że jestem jej Aniołem stróżem:)
mateuszowiże po głowie dostaję tylko plastikową butelką:p
Tym co się tym forum i stronką nasza zajmują
no i tak by można jeszcze dłuuuuuuuugo
WAM WSZYSTKIM:)
no i rzecz jasna Najwyższemu:):):) bo to wszystko dzięki Niemu:)
aaaa! no i Muzyce dziękuję, że jest i Szcześniaczkowi:)

Marthi (Rut) - 09-07-06, 06:39

Panie dziekuje Ci za Twa Laske :) bym mogla wreszcie to zdac :)

[ Dodano: 22-07-06, 17:38 ]
Chcialabym podziekowac BARDZO:
-Bogu bo pozwolil mi doswiadczyc XIII spotkania mlodych :)
-Robertowi za szczera rozmowe
-Hani za to ze zdolala ze mna wytrzymac te dni :) i za rozmowy i za jej przyjazn!
-Kapucynowi za to ze jest i ze nawet to ze nie widzielismy sie tak dlugo to nadal jest tak blisko! :przytul:
-Br. Łukaszowi za rozmowe...(Brat wie za co :D )
-Shaki za to ze jest moja siostra ktora ogromnie Kocham i dziekuje ze jest przy mnie zawsze :*
-Shrekowi za naprawde oczyszczajaca dla mnie rozmowe, za to ze jest swiadectwem ze pokazuje mi prawde , dziekuje Ci Shreku ogromnie :)
-Kubantemu, za to ze :) ihihi za rozmowe "bez szczegolow" :P za usmiechy ,za zabawe, za to ze byl :*
-Siorze za to ze jest moim kochanym Siorem :) ktory mnie przywlokl do <>< :*

I chce podziekowac kazdej <>< za to ze jestescie :*

Basia - 11-08-06, 02:21

DZIEKUJE... :] :] :]

-> Bo tak w ogole to chcialam bardzo mocno podziekowac PANU BOGU :064: za te moje piekne :D 18 lat zycia :p , za wczorajszy juz wyjatkowy dzien :p i za wszystkie bliskie mi osoby, ktore sa przy mnie w tych waznych chwilach ;) ;D ;) , czyli moi wspaniali rodzice ;) , kochani :p braciszkowie i najlepsi na swiecie przyjaciele ;D

-> Dziekuje tym wszystkim, ktorzy pamietali o moich urodzinach :D :D :D Wasze zyczenia byly naprawde piekne ;) I cudownie jest dostac tyle smsow, a szczegolnie od osob, o ktorych nawet nie wiedzialam, ze maja moj numer telefonu :043: :043: :043:

-> Dziekuje tez mojej Asi za wspolnie spedzony czas :] :przytul:

-> A szczegolnie chce podziekowac moim kochanym przyjaciolom :przytul: za ich niespodzianke :] :] :] Dobrze bylo wlasnie z Wami spedzic ten wieczor ;) Chyba nawet nie wiecie, jakie to bylo dla mnie wazne ;D Wiec dziekuje... Pauli :przytul: ((ze byla pomimo swego przeziebienia)), Szopie :przytul: , Dawidowi :przytul: , Lesiowi :przytul: i Dzwonkowi :przytul: ((ze przyszli mimo tego, iz wrocili zmeczeni po pielgrzymce)). Jak fajnie ;) , ze pamietaliscie o Basience :p :p :p KOCHAM WAS!!! :*

:064: :064: :064:

Niesama - 13-08-06, 21:01

dziękuje Zdomkowi za przyjście po mnie , cobym sama nie szła na MSze :064: :629: mojej coreczce Ani M za odprowadzenie mamusi :629: aaaa i Ewie i Markowi :629: za super nawiedzenie mnie gdy bylam chora... za polewanie, za bardzo fajną rozmowe i w ogole :rotfl:
Ewa - 14-08-06, 09:49

"Ewie i Markowi" mmmmmm....
To ja dziękuję Niesamej, że mnie taki zaszczyt dzięki niej spotkał, że moje imię zostało wymienione obok imienia Wzoru Męskości... no i że to tak brzmi, jakbyśmy byli conajmniej małżeństwem,nie? :> Małżeństwo ze Wzorem Męskości... mmmmmmmm.... <mdleje>
:509:

dzwonek - 15-08-06, 18:28

Dziękuję Małej Ani za to, że jest jaka jest, że jest przy mnie, za to ze zdolala ze mna wytrzymac te dni i za rozmowy i za jej przyjazn, że mnie taki zaszczyt dzięki niej spotkał, za wspolnie spedzony czas, za to, że jest dla mnie Wzorem Męskości, że pamiętała o moich urodzinach, za dzisiejszy dzionek, za otwarte i dobre serduszko, za kazdy usmiech i za to, ze jest dla mnie ogromnym swiadectwem wiary, za odprowadzenie mamusi, za polewanie, za bardzo fajną rozmowe i w ogole.
Natek - 19-08-06, 13:05

dziękuję wam że tak fajnie sobie żartujecie normalnie polewka na maksa hihihi
Marthi (Rut) - 22-08-06, 15:34

Dziekuje za kazdego z Was...ze Bog pozwolił na to byscie znalezli sie na mojej drodze :*
Mała Ania - 28-08-06, 12:40

dziekuje za kazda radosc skomentowana entuzjastycznym "o kurde. telepatia."
Niesama - 29-08-06, 11:53

dziękuje Ewuś za telefona...ze nie musialam ryczec w poduszke, ale moglam w sluchawke ;) dziekuje za pomoc, za pocieszenie,za uspokojenie, za zrozumienie,za rozbawienie :629: , ze moge na nia liczyc :*
Ewa - 30-08-06, 00:46

sama jesteś liczyć
Niesama - 30-08-06, 10:35

nie do Ciebie to mówiłam :hahaha:
dziękuje Poczynkowi za wczorajsze odwiezienie :D w ciemną straszna noc

skrzypczyk - 01-09-06, 12:14

Ja dziekuje mojej siostrze za wszystko, rozmowe, jedzenie małej choć wielkiej pizzy, siedzenie w samochodzie i wogle :064:
Niesama - 19-09-06, 18:26

dziękuje Mareczkowi, ze wbił na placyk manewrowy tuż przed moimi jazdami :przytul: i że jak Rafałek mu sie skarżył :p , to że mnie bronił :D a i że obczajał jak jade i że powiedział, że ładnie..uf... :629:
Natek - 23-09-06, 14:36

dziękuję Ziomeczkowi (Ani J.) memu kochanemu, że taka jest dla mnie miła, kochana i że chciała sobie gadać akurat ze mną jej :*

[ Dodano: 23-09-06, 13:38 ]
acha i jeszcze Mateuszowi, że znosi moje odpały i denerwujące smsy;p
i mojemu kotkowi, że taki kochany jest strasznie i słodki :064:

Niesama - 23-09-06, 19:14

wielkie podziękowania dla Ewuś no normalnie ogrrrooomneee :* , za to że nie pozwoliła żebym wracała sama późną porą po odprawie....ja juz se myślałam,ze kurka jak nie bedzie Ewy, która mnie zawsze odwozi ( za co też straaaasznie jej dziekuje) no to pupa zbita, nie ide..sama nie bede wracać, trudno.....no nie wiem....a tu Ewuś sie zatroszczyła <nikt sie o mnie taaaak nie troszczył :D > i załatwiła wspaniałego odprowadzacza;) i Mareczkowi też strasznie dziekuję :przytul: hi..fajnie tak :064:
dziękuje Zdomkowi za naszą wczorajszą randke :przytul: w bardzo romantycznym miejscu :D <pozdro dla Marcinka Zdomnej :p > hehehe

anka - 10-10-06, 08:58

Chcę bardzo podziękowawać :
ZDOMNEJ ...ah te oczy.... :przytul: :przytul: :*
BEZDOMNEJ :przytul:
KINI
BAśCE
GOSI IWASIUCIE .....te oczy też...:P :przytul: :*
NATALCE
IWASIUCIE :*
ANI SHMIDT
ANI M. ;D
KASI T. ;D
EWIE POCZYNEK...wie za co :D
ASI
za to co dla mnie robią przez ostatnie 3 tygodnie kurcze .....nauczyłam się dziękować :629: :629: :064:

baśka - 11-10-06, 11:24

a ja dziękuje za wszystkie moje Zapałki
nie wiem czy one wiedzą że nimi są ale kiedyś się dowiedzą o tym(już niedługo ,obiecuję...)bo te Zapałki to nie takie zwykłe zapałki ale takie lepsze...pisane wielką literą

i jeszcze za to w niedzielę po 19stce,no ja wiem komu...

Ewa - 12-10-06, 14:45

coby było na temat:
dziękuję, że nie skumałam
dziękuję, że czy ktoś to w ogóle skumał?

[ Dodano: Sob Paź 14, 2006 12:03 pm ]
No to ja jeszcze chciałam podziękować tym, co mi ładnego coś życzyli na urodziny :przytul:

anka - 17-10-06, 17:37

ja chciałam podziękować wam wszystkim za modlitwe no bo ciocia ...przeżyła operacje...i znów przekonałam się o mocy jaką ma modlitwa...to co jest nie możliwe...dla Boga nie ma takiego słowa heh...DZIęKUJE ...nie no jaka wspólnota... :D :* :* :* :* :przytul: :przytul: :przytul: :przytul: :przytul: :przytul: :629: :629: :629: :629:
baśka - 18-10-06, 13:14

UWAGA!!!

publikuję tyeraz listę Zapałek:

br Łukasz :*
Zdomna :*
Bezdomna :*
Iwasiuta M. :*
no i już :629:

i Zapałkom dziękuję :*

anka - 18-10-06, 15:00

heh no to mamy coś wspólnego baśko :) tylko ja te osoby nazywam promyczki :) i inaczej ale nie bede teraz o tym pisała ;)
baśka - 19-10-06, 11:11

i jeszcze chciałam powiedzieć że to nie jest cała lista Zapałek ,gdyż było ich dużo w moim życiu i nie będę pisała o wszystkich a te opublikowane to takie chyba takie najbardziej i tak że w ostatnim czasie... :D
Niesama - 27-10-06, 23:21

dziękuje Ewie :* :
bo siedzialam sobie na tej Ziebickiej i czekałam na egzamin i wysłałam jej smsa,ze jak ma darmowe i jak ma jak to niech teraz do mnie zadzwoni. i tak se siedziałam i tak myslalam,ze tak chciałabym zeby ktos przy mnie był...i ze tak bardzo bym chciała.. i tak se siedze wpatrzona w komorke. a Ewa, Ewa ta żmija wcale nie zadzwonila do mnie....tylko przyszła :064: ...jak ja sie ucieszyłam jak ją zobaczyłam :D ...i dziekuje za ciasta jakie miała ze soba, a ktore wcinałysmy po mojej porazce. dziekuje jej ze była przy mnie, bo gdyby nie ona, to bym tam se siadla i płakała jaka to ja nie jestem beznadziejna. i dziekuje jej ze dałą rade słuchając ciągle powtarzanych przeze mnie słow:"ale na łuku??"
dziękujeMareczkowi za towarzyszenie nam w ostatniej fazie drogi :064:
Szrekowi mojemu za telefona i Skrzypczykowej za telefona tez
i Maćkowi za smsa i telefona choć nie skumał :p
Szopie za wsparcie i zrozumienie ;D
Zomowi ze wierzy ze kiedys zdam i ze cierpliwie znosiła moj opis :lol:
Marcinowi za smsa:"nie bój żaby, tylko najlepsi oblewają na łuku" hihi :629:
Rudej za życzenia powodzenia ;)
może kiedyś zdam ;D

baśka - 28-10-06, 18:19

spasiba br Łukaszow(i) za wczorajsze rozmawianie i czekoladę i wogle...
Wafel - 26-02-07, 15:12

A ja chce powiedzieć DZIĘKUJĘ mojej mamie....uważam,że to bardzo ważne wyznanie...w końcu mamy za co dziękować naszym mamą...:) i chcę podziękować moim przyjaciołom...za to,że są przy mnie...że mnie ciągle naprowadzają jak zbłądzę....gdzieś w ciemności...;) :przytul: i chcę w szczególności podziękować BOGU (wypadałoby na 1 miejscu)...chcę podziękować za to jak pięknie mnie doświadcza na co dzień...i jak piękną miłością mnie obdarza... szczególnie gdy mi jej brakuje... :| i chce mu podziękować za to ,że JEST... i ogólnie to gdyby nie On to bym nie podziękowała mojej mamie i przyjaciołom....czyli dla niego największe podziękowania... :przytul: :* :przytul: :* DZIĘKUJE.... :)
Nuśka :) - 24-04-07, 14:15

Ja chce podziękować Kini za to, że jest... no i Shrekowi :*
... a i Maćkowi za wsparcie :p

Zielona Paulina - 24-04-07, 14:26

A ja dziękuję Kasi...za to że mnie przyprowadziła na Ichtis , za zrozumienie i za to że jest... :przytul: :przytul: Dziękuję :przytul: :przytul: :*
tyśka(dzika) - 25-04-07, 15:57

<łeeeej, bo to tu powinno być!>
bo jak Maciek pisał, że gimnazjaliści dziękują za wsparcie i modlitwę, a ja napisałam, że ja także, to chyba tutaj powinno być. To prosze sobie wyobrazić że to tu jest. i już!

Nuśka :) - 25-04-07, 18:17

... Dziękuje Panu x... za mile spędzone popołudnie... było miło gdyby nie łańcuch :064:
tyśka(dzika) - 27-04-07, 21:57

dziekuje Pau Bogu za wspólnotę, bo chociaż psiocze i się zamykam to i tak jest w pyte.
prałat - 28-04-07, 10:56

a ja w moim dzisiejszym nastroju dziękuję za wiersze Edwarda Stachury.
Nuśka :) - 21-05-07, 12:45

Dziękuje Kini za to, że mnie kocha taką jaką jestem :przytul:
Hmm... ja ją też, mimo wszytko :*

Grażyna - 06-06-07, 23:00

Dziękuję kochanej Iwasiucie :* ! Tak bardzo, bardzo, bardzo dziękuję :przytul: ! Bo zawsze mi życie ratuje!
Zielona Paulina - 06-06-07, 23:03

a ja Dziękuję Grażinn za to że jest :przytul: :przytul: :przytul: :przytul: :przytul: :przytul: :przytul: :przytul: :przytul: :064: :064:
maciek - 02-07-07, 21:50

Dziękuję Prałatowi za miłego smsa i jego wiarę w dobrą pogodę w wielkopolsce :]
Achre junior - 02-07-07, 22:01

dziękuję, że tylko 128 nowych postów do przeczytania :)
Iggi - 16-07-07, 00:43

dziękuję, że jutro, a właściwie dzisiaj już Wołczyn :629:
Iggi - 31-07-07, 22:52

Dziękuje Markowi, że ze mną wytrzymuje :629: i dalej chce się ze mną przyjaźnić :przytul:
anka - 20-10-07, 19:34

A ja chce podziękować za moją przyjaciółkę Beatę. Za to, że wytrzymuje moje humory, zwątpienia i, że czasem odchodzę. za to że była wtedy gdy inni odeszli, że zawsze próbuje mi pomóc! I nie daje za wygraną. Za nasze śpiewakowanie :)
Za Kasię Miśków, że zawsze ma czas kiedy tego potrzebuje
Za Anię S. za wspólne granie na Nowym Dworze ;)
Za naszą wspólnotę ale nie napisze dlaczego:P
Za ludzi z Da Stygmatyk :*
Za moją rodzinę
i Za was WSZYSTKICH!!

Iggi - 20-10-07, 21:26

dziękuję zielonej za to, że nie chce rozwodu mimo że ją troszkę zdradzam :064:
Zielona Paulina - 20-10-07, 21:29

oj Iggi , Iggi.. :D :*
Zielona Paulina - 20-10-07, 21:32

a ja dziekuję za tak wspaniałą żonę :* i za to że mam takie głupie problemy ;) Iguś Ty chyba wiesz o co chodzi?? ;)
Zielona Paulina - 20-10-07, 21:34

i dziekuję <>< -jesteście sensem mojego życia :*
anka - 02-11-07, 18:58

dziękuje Kasi,Beacie i Ani za wspólne granie i śpiewanie i za pyszną herbatę
anka - 11-03-08, 15:14

dziękuje Br. Romanowi ...On wie za co :)
i mojej kochanej szwagierce za mile spędzone chwilę i rozmowę

Iggi - 11-03-08, 17:08

Dziękuję Basi i Lechowi... :) :*
anka - 15-03-08, 13:55

Dziękuję Ali O. za leki :*
Iggi - 15-03-08, 14:13

dziękuję Beatce za korki :* :one:
anka - 16-03-08, 22:12

Dziękuje Beacie bo jest moją najukochańszą i najlepszą psiapsiułą na świecie
Dziękuję Mateuszowi..za to,że wytrzymuje;p;p
Dziękuję mojej bratowej za godziny spędzone przy herbacie :)
Dziękuje Zosi za to,że uczy mnie prostoty życia( Zosia to moja 8 miesięczna bratanica) :D
Dziękuję wam wszystkim

anka - 25-03-08, 23:09

Dziękuję Mateuszowi za banany;p;p;p;p;p :hahaha:
Natek - 26-03-08, 10:26

A ja dziękuję Ani wyżej piszącej za pomoc przypisaniu konspektów! :061: :przytul: :064: :* I za mnóstwo herbatek, za łóżeczko i czerwony materacyk, nie gniewanie się za moje wieczne spóźnienia i wspólne, świąteczne Msze. :one: :597: :przytul:
Anek - 27-03-08, 20:35

Natek napisał/a:
za czerwony materacyk

:one: o tak! ja również za niego dziękuję ;)

anka - 29-03-08, 17:23

to ja wam dziękuję za to,że chciałyście na nim spać;p;p
Nuśka :) - 24-04-08, 17:14

Dziękuje dla Kasi M. za fizykeeee :*